Jestem artystą z pokolenia na pokolenie. W naszym domu zawsze unosiła się aura tworzenia… tworzenia czegoś dla uciechy innych.

Chęć wykonywania prac ręcznych zaszczepił we mnie mój Dziadek jako twórca ludowy i Tata jako stolarz z pomysłem artystycznym.

Lecz drewno i warsztat stolarski nie wystarczały. Postanowiłem iść dalej. Zasięgnąłem lekcji i porad u jednych z najlepszych złotników w Polsce, wynikiem czego jest pracownia złotnicza, w której tworze i działam dla Was… i dla siebie.

W moim warsztacie złotniczym powstają unikatowe, ręcznie robione dzieła. Autorska biżuteria kreowana jest z pasji do natury.

To natura pozwoliła nam cieszyć się kruszcami, które nazwaliśmy ‘’szlachetnymi’’. Pięknem srebra i blaskiem złota, które łączę z potężnym i trwałym Czarnym Dębem oraz innym gatunkami drewna z Polskich ziem i krajów egzotycznych.

Jako, że złotnik i jubiler kojarzony jest z kamieniami szlachetnymi, również i Ja ogarnięty i zauroczony pięknem minerału jakim jest Ametyst, postanowiłem , że te właśnie minerały będą nieodzownym elementem każdej pracy.

Kamienie szlachetne, które osadzam w swoich dziełach są niejako moim sercem, które wkładam w każda pracę. Doceniam piękno w prostocie surowych kamieni jak i w oszlifowanych, błyszczących klejnotach.

Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, zawsze z pasją. Ponieważ chcę aby każdy nowy klient z moją biżuterią czół się unikatowy, jedyny, wyjątkowy.